PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

Jaką szkołę wybrać? Informator pomoże

Niedługo uczniowie trzecich klas gimnazjów będą musieli podjąć decyzję o wyborze przyszłej szkoły. Pomóc może "INFORMATOR NABOROWY"

Jak co roku powiatowe szkoły wspólnie z Wydziałem Oświaty Starostwa proponują bogatą ofertę kształcenia w szkołach ponadgimnazjalnych i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Wodzisławski.

Publikacja zawiera informacje o kierunkach kształcenia szkół młodzieżowych, szkół dla dorosłych oraz ofertę Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim skierowana do uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

W tym roku informator wzbogacono o informacje na temat możliwości dojazdu do konkretnych szkół środkami komunikacji publicznej tak, aby jeszcze bardziej ułatwić młodym ludziom podjęcie decyzji o wyborze szkoły.

Aktualnie informator jest kolportowany do wszystkich gimnazjów w powiecie wodzisławskim. Można go też pobrać z Platformy Edukacyjnej Powiatu z zakładki „dla ucznia i rodzica”.

POBIERZ INFORMATOR