PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

 

Strona startowa Aktualności

Zostań Zimowym Mistrzem Wypracowań!

Serwis Dyktanda.pl zachęca do wzięcia udziału w bezpłatnym konkursie pn. "Zimowy Mistrz Wypracowań". Konkurs skierowany jest do osób, które chcą poćwiczyć swoje umiejętności pisarskie, skorzystać ze zdobytej już wiedzy, a także zgłębić nowe zagadnienia. Nie ma limitu wiekowego - mogą sprawdzić się zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli.

Zimowy mistrz wypracowań banner

W SKRÓCIE

1. Wybierz temat (listę znajdziesz poniżej).

2. Zapoznaj się z wytycznymi.

3. Przygotuj i prześlij wypracowanie w wyznaczonym czasie.

4. Gromadź punkty za wypracowania i odbieraj nagrody!

DATA ROZPOCZĘCIA KONKURSU: 21 grudnia 2021 r.

DATA ZAKOŃCZENIA KONKURSU: 28 lutego 2022 r.

JAK GROMADZIĆ PUNKTY SZYBCIEJ?

Postaraj się:

  • przedstawić zagadnienie w sposób wyczerpujący;
  • nie popełniać błędów gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych (przed przesłaniem wypracowania warto SPRAWDZIĆ PISOWNIĘ);
  • pisać własnymi słowami (korzystamy z systemu antyplagiatowego) – kopiowanie fragmentów tekstów z internetu jest zabronione;
  • aby, Twój tekst był odpowiedniej długości (zawsze podajemy minimalną liczbę znaków dla danego wypracowania).

Każde wypracowanie, zanim zostanie ocenione i opublikowane w serwisie Dyktanda.pl, jest sprawdzane przez nauczyciela języka polskiego. Może to potrwać kilka-kilkanaście dni od daty przesłania wypracowania.

NAGRODY

Sam decydujesz, jaką nagrodę chcesz otrzymać! Zimowy Mistrz Wypracowań stwarza możliwość spełnienia marzeń! Wartość nagród zaczyna się od 40 zł, a sięga aż 2000 zł!

Nagradzamy pracowitość!

Za sprawą cennych nagród gwarantowanych możesz mieć pewność, że Twój wysiłek zostanie nagrodzony. Wystarczy osiągnąć określoną liczbę punktów, aby zagwarantować sobie nagrodę. Szczegóły poniżej.

wartości nagród konkursowych

Więcej szczegółów pod linkiem: LINK