PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

Znamy zwycięzców konkursu na najlepszy film promujący szkołę/placówkę Powiatu Wodzisławskiego!

Ogłoszony w maju konkurs na najlepszy film promujący szkołę/placówkę Powiatu Wodzisławskiego został rozstrzygnięty.

W konkursie udział wzięło 9 filmów, na które oddano łącznie 1651 głosów.

Głosujący mogli oddać głos na film, który był ich zdaniem najlepszy, najciekawszy lub najbardziej interesujący.

Mamy zatem przyjemność poinformować, iż największą liczbę głosów, a tym samym pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy film promujący szkołę/placówkę Powiatu Wodzisławskiego, zdobył film Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Ślaskim z liczbą głosów 640.

Drugie miejsce zajął film Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim otrzymując 305 głosów a trzecie miejsce film Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim otrzymując 224 głosy.

W imieniu uczestników dziękujemy wszystkim głosującym a Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!