PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

Przygotowania do Nowego Roku Szkolnego

Półmetek wakacji już za nami, coraz bliżej nowy rok szkolny, który (mamy nadzieję) rozpoczniemy według planu... Musimy się pochwalić, że czas wakacyjny to czas pozytywnych zmian, które będziecie mogli ocenić już 1 września!

Wodzisławski „Tischner” czeka na swoich uczniów z nową salą gimnastyczną, gdzie lekcje w-fu nabiorą nowego charakteru. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Rydułtowach przeszedł termomodernizację, a budynek szkoły przybrał nowe barwy, które aż cieszą oko. Z kolei Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim dba o środowisko – postawił na wymianę kotła węgłowego na pompę ciepła i podłączenie do PEC. Dziękujemy za okazane wsparcie i działania podjęte przez władze Powiatu Wodzisławskiego! Widzimy się we wrześniu!