PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

Ogromny sukces uczennicy ZSP w Rydułtowach

Estera Wochnik uczennica Szkoły Branżowej I stopnia w Rydułtowach, kształcąca się w zawodzie cukiernik zdobyła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o zasadach BHP dla uczniów z zakładów rzemieślniczych pn. „Bezpiecznie od startu”.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad BHP wśród uczniów zawodu w rzemiośle.

W etapie regionalnym konkursu, organizowanym przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, wyłoniono dwóch reprezentantów – uczniów szkół branżowych powiatu wodzisławskiego. Nasze województwo reprezentowali Estera Wochnik kształcąca się w Szkole Branżowej I stopnia w Rydułtowach oraz Szymon Merkel, uczeń Szkoły Branżowej I stopnia w Radlinie.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!