PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

 

Strona startowa Aktualności

25 wydań Informatora Naborowego

Pewnie z niecierpliwością czekacie na naszą ofertę edukacyjną na rok szkolny 2023/2024. Wszystko pod kontrolą - nasz Informator Naborowy jest już gotowy, więc będziecie mogli się z nim zapoznać jeszcze w tym tygodniu! A tymczasem mały powrót do przeszłości, przy okazji tegorocznego Jubileuszu 25-lecia Powiatu Wodzisławskiego.

Parę słów o informatorze…

Od 25 lat Wydział Oświaty przygotowuje Informator Naborowy o ofercie szkół, dla których Powiat Wodzisławski był/jest organem prowadzącym. Pierwszy, jakkolwiek skromny, obejmował najważniejsze informacje, które miały pomóc absolwentom szkół podstawowych podjąć decyzję, co do wyboru szkoły i dalszego kierunku kształcenia. Z biegiem lat informator, wzbogacony został o zdjęcia i dodatkowe informacje. Przez ostatnie 3 lata jest przygotowywany już tylko w wersji elektronicznej.

Informator Naborowy na rok szkolny 2023/2024

Najnowsza odsłona Informatora j zostanie przedstawiona jeszcze w tym tygodniu. Zachęcamy zatem do śledzenia naszej Platformy, a także strony na Facebooku: Szkoły Powiatu Wodzisławskiego, gdzie publikujemy wszystkie aktualności związane z powiatowymi placówkami oświatowymi.