PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

14. Koncert Charytatywny w Ekonomiku. Zagrali dla Nadii

Pierwszy dzień wiosny w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim, upłynął pod hasłem "Otwórzmy Nasze Serca" w ramach 14. Koncertu Charytatywnego dla uczennicy szkoły Nadii Bem.

Wspaniała energia, talent oraz niezwykła solidarność – tego wszystko można było doświadczyć podczas 14. Koncertu Charytatywnego, który odbył się pod hasłem „Otwórzmy Nasze Serca”. Ideą tego wydarzenia jest nie tylko dostarczenie rozrywki, lecz przede wszystkim wsparcie dla tych, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy.

Tegoroczna edycja koncertu skupiła się na wspieraniu Nadii Bem, uczennicy klasy drugiej technika reklamy, która prowadzi heroiczną walkę z nowotworem. Jej determinacja i siła ducha wzruszają wszystkich dookoła, a my, jako społeczność szkolna, postanowiliśmy wspólnymi siłami stanąć na wysokości zadania, aby pomóc Nadii wrócić do zdrowia, szkoły i przyjaciół.

W trakcie wydarzenia mogliśmy podziwiać niezwykłe talenty uczniów, absolwentów i gości naszej szkoły, którzy z ogromnym zaangażowaniem przygotowali się do swoich występów. Śpiewacy, tancerze, muzycy, sportowcy – wszyscy oddali z siebie wszystko, aby stworzyć niezapomniane widowisko.

Dorota Smolorz, Julia Rduch, Emilia Rezner & Ola Sauer, Paweł Piec, Magda Ściepura & Ola Stanek, Dżepetto Squad, Dana Rybak, Zuzanna Halfar, Emilia Sitek, Sandra Michalaska & Wiktoria Tobiczyk, Glenn Magoń, Amelia Grzegorzek, Mix klasowy z niespodzianką, Klaudia Jargan & Weronika Chrobok, Adam Wyrembak & Dorota Helczyk, Tosia Łaciok, Ania Firut, Iga Piecowska, uczennice klasy 4 HPN z tajemniczą panią „G”, oraz Oliwia Cichy & Kevin Jeremiasz wraz z ich trenerem Sebastianem Gembalczykiem – każdy z nich wniósł niepowtarzalny kunszt artystyczny na scenę, budząc podziw i zachwyt widowni.

Nie tylko występy na scenie zachwycały uczestników. Na korytarzach szkolnych czekało stanowisko SPA, zorganizowane przez Panią Monikę Gradzik, gdzie można było skorzystać z różnorodnych zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych.

Zespół Szkół Ekonomicznych chciałby podziękować Wicestaroście Pani Kornelii Newy, Przewodniczącemu Rady Powiatu Wodzisławskiego Panu Adamowi Krzyżakowi oraz Przewodniczącej Rady Rodziców szkoły Pani Anecie Tupaj za swoją obecność oraz okazane wsparcie.

Niezwykłe zaangażowanie i serce w organizację koncertu włożyły:  pedagog Adrianna Garbulowskiej-Gulec oraz Kornelia Granacka-Trzaska. To dzięki nim nasze wydarzenie nabierało kształtu i profesjonalizmu. Dziękujemy także Julce Jeszce i Tymoteuszowi Huwerowi za poprowadzenie Koncertu oraz niezawodnemu operatorowi dźwięku, Maksymilianowi Haliście. Dodatkowym atutem tegorocznego wydarzenia była nieoceniona pomoc i sprzęt udostępniony przez Absolwenta ZSE w Wodzisławiu Śląskim, Artura Mazurka.

Piękne zdjęcia, które możecie podziwiać, to zasługa pracy utalentowanego ucznia, Jakuba Piwońskiego.

Dziękujemy wszystkim uczniom i Rodzicom, którzy poświęcili swój czas i energię, aby wspomóc szkołę w organizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia.