PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

Ważne terminy! Informacja dla Ósmoklasistów

Trwa nabór do szkół ponadpodstawowych- ósmoklasiści powinni pamiętać o ważnych terminach związanych z rekrutacją. Niewiele czasu zostało już kandydatom do oddziałów dwujęzycznych, sportowych, przygotowania wojskowego oraz Liceum Sztuk Plastycznych. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji w poszczególnych szkołach, aby nie przeoczyć ważnych dat związanych z naborem na przyszły rok szkolny.

30 maja

Składanie wniosków o przyjecie do oddziałów wstępnych, dwujęzycznych, międzynarodowych, sportowych, mistrzostwa sportowego, przygotowania wojskowego oraz do oddziałów wymagających indywidualnych predyspozycji – dotyczy kandydatów do ww. oddziałów, które znajdują się w:

• Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wodzisławiu Śląskim (oddziały dwujęzyczne, Liceum Sztuk Plastycznych),
  • Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim (oddziały sportowe),
  • Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Rydułtowach (oddział dwujęzyczny),
  • Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Rydułtowach (oddział przygotowania wojskowego)

• Rejestracja i składanie wniosków o przyjęcie do oddziałów ogólnodostępnych

Poniżej publikujemy zasady rekrutacji do wszystkich powiatowych szkół:

Wszystkie terminy związane z naborem elektronicznym znajdziecie pod poniższym linkiem:

TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO – nabór elektroniczny