PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

 

Strona startowa Aktualności

Informator naborowy na rok szkolny 2023/2024

Zgodnie z zapowiedzią publikujemy tegoroczną ofertę edukacyjną naszych szkół w postaci Informatora Naborowego. Mamy nadzieję, że materiał ułatwi ósmoklasistom podjęcie tej trudnej decyzji, jaką jest wybór dalszej ścieżki kształcenia. Zobaczcie co na rok szkolny 2023/2024 przygotowały szkoły powiatu wodzisławskiego!

Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych powiatu wodzisławskiego

Przedstawienie oferty edukacyjnej szkół powiatu wodzisławskiego w formie Informatora Naborowego stało się już tradycją. Każdego roku ósmoklasiści i ich rodzice oczekują na broszurę, która zbiera wszystkie szkoły powiatowe w jednym miejscu. W tym roku ponownie pozostajemy wyłącznie przy formie elektronicznej, która zdecydowanie bardziej trafia do współczesnej młodzieży. Informator można pobrać na smartfona i mieć go przy sobie w każdej chwili. Dzięki temu  kandydaci mają możliwość przedyskutowania swoich planów edukacyjnych z rodzicami, rówieśnikami, członkami rodziny.  Poniżej zamieszczamy Informator w wersji tradycyjnej, a także w wersji dostępnej cyfrowo.

Informator Naborowy 2023/2024

Informator Naborowy 2023/2024 – wersja dostępna cyfrowo

 

Oferta edukacyjna placówki dla osób ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi

Przy okazji naboru do szkół nie zapominamy o osobach ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi, dlatego przedstawiamy również ofertę Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim.

Oferta edukacyjna Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim

Oferta Edukacyjna Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych – wersja dostępna cyfrowo