POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 
Strona startowa Aktualności i wydarzenia

ZUS zaprasza na seminarium dla przedsiębiorców

Oddział ZUS w Rybniku zaprasza na bezpłatne seminarium "Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców" z zakresu zarządzania, marketingu, budowania wizerunku marki i firmy oraz employer brandingu.

Wydarzenie jest organizowane wspólnie z Wydziałem Biznesu, Finansów i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Seminarium odbędzie się 15 września o godz. 9:00 w siedzibie uczelni w Rybniku przy ul. Rudzkiej 13 C. Plan spotkania prezentuje się następująco:

  • godz.9:00  – „Szanse i zagrożenia w partycypacyjnym stylu zarządzania. Jak przyciągnąć i zainspirować ludzi do działania?” – Marek Śliboda, Prezes Zarządu Marco sp. z o.o. w Gliwicach, w której wprowadzono idee turkusowej organizacji;
  • godz. 10:00 –   „The Rumble in the Jungle – jak wyróżnić markę w hiperkonkurencyjnym środowisku” – Tomasz Madejski, właściciel Nextday Touchpoint Communication opowie o tym, co wspólnego z kreowaniem marki ma walka bokserska między Muhammadem Ali a George’em Foremanem? Objaśni zasady konkurowania na rynku w czasach hiperkonkurencji i pokaże, jak odróżniać dobre argumenty od złych. Nauczy czego nie mówić oraz co mówić, aby klienci cię słuchali. Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz umiejętność budowania strategii komunikacji, która pozwoli ci na zwycięstwo nawet wtedy, gdy inni pozornie są silniejsi;
  • godz. 11:00 – „Wykorzystanie employer brandingu w strategiach działania przedsiębiorstw” – prof. UE dr.hab. Katarzyna Bilińska-Reformat,kierownik Katedry Zarządzania Marketingowego i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Zapisy na seminarium prowadzone są pod nr tel. 32 4391 146.

Dodatkowo przez cały tydzień w Oddziale ZUS w Rybniku, a także we wtorek 12.09 w inspektoracie w Wodzisławiu Śląskim organizowane będą bezpłatne szkolenia z zakresu ubezpieczeń i składek oraz zasiłków, e-składki (od 2018 r.) i e-ZLA (od 1.07.2018). Zapisy na te szkolenia pod nr 32 4391 146.