Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski ZSP w Rydułtowach zwycięzcą turnieju o puchar starosty i burmistrza Radlina - Powiat Wodzisławski

ZSP w Rydułtowach zwycięzcą turnieju o puchar starosty i burmistrza Radlina

Wczoraj, 31 marca, w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej chłopców o puchar Starosty Wodzisławskiego i Burmistrza Radlina. Organizatorem była Branżowa Szkoła I stopnia w Radlinie.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Wodzisławskiego i Burmistrza Radlina, na zdjęciu przebieg zawodów w hali sportowej

W turnieju, którzy otworzyła burmistrz Radlina Barbara Magiera, wzięło udział siedem reprezentacji ze szkół ponadpodstawowych powiatu wodzisławskiego. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, a mecze rozgrywano w systemie „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup rozegrali mecz o pierwsze miejsce, a zespoły zajmujące drugie miejsca w grupach walczyły o miejsce trzecie. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Rydułtowach, która pokonała reprezentację Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim. Na ostatnim miejscu podium uplasowali się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim. Gospodarze Turnieju zajęli IV miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Nagrody najlepszym drużynom wręczyli: dyrektor Branżowej Szkoły I Stopnia w Radlinie Jarosław Rudol oraz dyrektor MOSiR w Radlinie Tatiana Szewczyk.