Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Znamy laureatów konkursu "Starcie Tytanów, czyli przedmioty ścisłe kontra uczniowie" - Powiat Wodzisławski

Znamy laureatów konkursu „Starcie Tytanów, czyli przedmioty ścisłe kontra uczniowie”

6 kwietnia odbyła się VII edycja powiatowego konkursu "Starcie Tytanów, czyli przedmioty ścisłe kontra uczniowie". Konkurs ma charakter interdyscyplinarny.

Na zdjęciu laureaci konkursu Starcie Tytanów, czyli przedmioty ścisłe kontra uczniowie"

Konkurs adresowany jest do uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej powiatu wodzisławskiego. Arkusz zawiera zadania różnego typu z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych: matematyki, fizyki, chemii, biologii oraz geografii. Organizatorem „Starcia Tytanów” jest II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim. Honorowy patronat nad konkursem sprawuje starosta Leszek Bizoń.

Oto uczestnicy, którzy zdobyli najwyższe wyniki:

• I miejsce – Martyna Irczyk – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Radlinie
  • II miejsce – Martyna Klimek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Rydułtowach
  • III miejsce – Jakub Będkowski – Szkoła Podstawowa nr 8 w Wodzisławiu Śląskim
  • IV miejsce – Maciej Agopsowicz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Radlinie
  • V miejsce – Patrycja Piechoczek – Szkoła Podstawowa w Marklowicach
  • VI miejsce – Maciej Grobelny – Szkoła Podstawowa nr 4 w Radlinie

Gratulujemy nagrodzonym oraz ich opiekunom!