Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zmierzą się już po raz dziesiąty - Powiat Wodzisławski

Zmierzą się już po raz dziesiąty

W najbliższą sobotę tj. 21 listopada 2009 r. o godz. 9:00, na parkiecie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radlinie przy ul. Korfantego 17, do zmagań siatkarskich przystąpią reprezentacje urzędów z terenu powiatu wodzisławskiego. Do tegorocznej edycji Turnieju Samorządowców w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego zgłosiło się 5 drużyn: Urząd Gminy Mszana, Urząd Miasta Radlin, Urząd Miasta Rydułtowy, Urząd Miasta Pszów oraz Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim.

Bardzo serdecznie zapraszamy zarówno miłośników siatkówki, jak i tych, którzy pragną sportowym dopingiem wspomóc kolegów i koleżanki z pracy. Turniej będzie jednocześnie świetną okazją do spotkania się i poznania urzędników z różnych magistratów, którzy zazwyczaj kontaktują się wyłącznie na drodze służbowej.