Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zmiany w Wydziale Ochrony Środowiska - Powiat Wodzisławski

Zmiany w Wydziale Ochrony Środowiska

Ewa Zając, dotychczasowa z-ca naczelnika, została nowym naczelnikiem Wydziału Ochrony Środowiska. Wieloletni naczelnik wydziału Janusz Wyleżych przeszedł na emeryturę.

zmiany w Wydziale Ochrony Środowiska

To nie jedyna zmiana. Pełnienie obowiązków zastępcy naczelnika starosta Leszek Bizoń powierzył Sylwestrowi Płusie (do tej pory był inspektorem w wydziale).

Panu Januszowi Wyleżychowi, pracownikowi związanemu ze Starostwem Powiatowym od początku jego istnienia, władze powiatu przekazały serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę w Wydziale Ochrony Środowiska. –  Przez wszystkie te lata Pana zaangażowanie i aktywność w organizację pracy wydziału gwarantowały sprawną realizację zadań naszego samorządu w tym niezmiernie ważnym obszarze – podkreślił starosta Leszek Bizoń, który wraz z wicestarostą Tadeuszem Skatułą przekazali na ręce pana Janusza upominek. Życzyli też odchodzącemu naczelnikowi przede wszystkim zdrowia i energii do podejmowania kolejnych życiowych wyzwań.

Nowomianowanym naczelnikom gratulujemy awansu i życzymy wielu sukcesów w dalszej pracy!