Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zmiany w komunikacji powiatowej PKS w dniu 2 i 12 listopada - Powiat Wodzisławski

Zmiany w komunikacji powiatowej PKS w dniu 2 i 12 listopada

Jak poinformował Arkadiusz Łuszczak, naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego, 2 listopada autobusy PKS w komunikacji powiatowej kursować będą jak w dni wolne od nauki szkolnej.

W prawie wszystkich szkołach powiatu w ten dzień nie będzie zająć szkolnych. Jedynie w szkole podstawowej Gołkowicach uczniowie przyjdą normalnie na lekcje.  W związku z tym dodatkowo uruchomione zostaną następujące kursy:

• Łaziska – Gołkowice 7:20
  • Gołkowice Żabków Krzyż – Gołkowice szkoła 7:40
  • Gołkowice szkoła – Gołkowice Żabków Krzyż 14:35
  • Gołkowice – Łaziska 14:45

Ponadto jeśli odpowiednie prawo wejdzie w życie, w dniu święta państwowego 12 listopada autobusy nie będą kursowały.