Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zmiany na Czarnieckiego i Mszańskiej w Wodzisławiu Śl. - Powiat Wodzisławski

Zmiany na Czarnieckiego i Mszańskiej w Wodzisławiu Śl.

Dzisiaj (30 maj 2018 r.) ok. godz. 17:00 przywrócony zostanie ruch na ul. Czarnieckiego. Ekipy drogowców przeniosą się jednak w rejon obiektu mostowego przy ul. Mszańskiej, która od poniedziałku 4 czerwca zostanie zamknięta dla ruchu. Wprowadzono objazdy!

robotnicy drogowi remontujący jezdnię foto. Grzegorz Skibka

Dziś ok. godz. 17:00 zostanie przywrócony ruch na ul. Czarnieckiego. Na wysokości zlikwidowanego wiaduktu nawierzchnia jest utwardzona kruszywem (ze względów technologicznych nawierzchnia asfaltowa zostanie wykonana po zakończeniu prac budowlanych w rejonie ul. Mszańskiej), a na tym odcinku drogi obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Postęp prac oznacza jednak, że ekipy drogowców przeniosą się w rejon obiektu mostowego w ciągu ul. Mszańskiej, która od poniedziałku 4 czerwca zostanie zamknięta dla ruchu. Na czas robót wprowadzono objazd ulicami: Czarnieckiego, Teligi, świętego Wawrzyńca i Skrzyszowską.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Apelujemy też o ostrożną jazdę!