Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zmiana tymczasowej organizacji ruchu na ul. Radlińskiej - Powiat Wodzisławski

Zmiana tymczasowej organizacji ruchu na ul. Radlińskiej

We wtorek, 19 kwietnia br. zmieniona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na ul. Radlińskiej. Dotyczy to zadania „Przebudowa drogi powiatowej nr 5003S (ul. Radlińska) w Wodzisławiu Śląskm”.

Jezdnia i znaki drogowe

Zmiana będzie polegała na rozpoczęciu robót na pasie prowadzącym z Wodzisławia Śląskiego do Radlina (prawy pas jezdni). W związku z wprowadzoną zmianą ruch na ul. Radlińskiej będzie się odbywał jednokierunkowo w tym samym kierunku, co dotychczas (od Wodzisławia Śląskiego w stronę Radlina), jednak samochody i piesi będą poruszali się po lewym pasie jezdni.