Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zmiana godzin pracy punktu porad w Pszowie - Powiat Wodzisławski

Zmiana godzin pracy punktu porad w Pszowie

Informujemy, że nastąpiła zmiana godzin funkcjonowania punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Pszowie.

hammer-foto. succo, www.pixabay.com

Zmiana godzin dotyczy pracy punktu w środy i piątki. Do tej pory  punkt funkcjonował w środy od  14.00 do 18.00. Po zmianie będzie czynny od 13.00 do 17.00. W piątki z kolei był czynny od 12.00 do 16.00, a będzie od 10.00 do 14.00.

Więcej informacji w załączniku – POBIERZ

Równocześnie przypominamy, że na wizyty do prawników oraz doradców obywatelskich do wszystkich punktów należy umawiać się telefonicznie pod numerem telefonu 32 4120951 w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim. Pod tym numerem telefonu można również uzyskać informacje na temat harmonogramu działania poszczególnych punktów.