Zgłoś swoją organizację na festiwal!

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu wodzisławskiego do wzięcia udziału w tegorocznym „Festiwalu organizacji pozarządowych”, który zaplanowano na 25 maja (sobota) w Wodzisławiu Śl. na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

Organizacjom pozarządowym zainteresowanym czynnym udziałem w Festiwalu zostaną udostępnione stanowiska wystawiennicze, na których możliwe będzie zaprezentowanie prac, wyrobów, ulotek, plakatów i innych materiałów promocyjnych. Dodatkowo organizacje będą miały możliwość zaprezentowania się w ramach pokazów umiejętności, występów artystycznych, warsztatów, kącików tematycznych itp.

Podmioty zainteresowane udziałem w Festiwalu proszone są o dokonywanie zgłoszeń do 30 kwietnia 2019 r. poprzez wypełnienie załączonego formularza i dostarczenie go lub przesłanie pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl., ul. Bogumińska 2 lub ul. Pszowska 92a, 44-300 Wodzisław Śląski albo poprzez pocztę elektroniczną na adres: barbara.musik@powiatwodzislawski.pl

Liczba stoisk jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń. Udział w Festiwalu jest nieodpłatny!

Szczegółowych informacji udziela: Referat Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Barbara Jasińska-Musik tel.32 41 20 943

POBIERZ: