Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zgłoś swoją organizację na Festiwal Organizacji Pozarządowych - Powiat Wodzisławski

Zgłoś swoją organizację na Festiwal Organizacji Pozarządowych

Zapraszamy wszystkie organizacje działające na terenie powiatu wodzisławskiego do wzięcia udziału w tegorocznym „Festiwalu organizacji pozarządowych”. Festiwal odbędzie się 28 sierpnia 2022 r. (niedziela) w Wodzisławiu Śl. na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” w godzinach 13.30-18.00. Tego samego dnia Powiat organizuje Powiatowy Rajd Rowerowy, który rozpocznie się i zakończy w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

Przykładowe zdjęcie jednej z edycji Festiwalu organizacji pozarządowych organizowanego w powiecie wodzisławskim

Organizacjom pozarządowym zainteresowanym czynnym udziałem w Festiwalu zostaną udostępnione stanowiska wystawiennicze, na których możliwe będzie zaprezentowanie prac, wyrobów, ulotek, plakatów i innych materiałów promocyjnych. Dodatkowo organizacje będą miały możliwość zaprezentowania się w ramach pokazów umiejętności, występów artystycznych, warsztatów, kącików tematycznych itp.

Podmioty zainteresowane udziałem w Festiwalu proszone są o dokonywanie zgłoszeń do 7 lipca 2022 r. poprzez wypełnienie załączonego formularza i dostarczenie go lub przesłanie pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl., ul. Bogumińska 2 lub ul. Pszowska 92a, 44-300 Wodzisław Śląski albo poprzez pocztę elektroniczną na adres: ngo@powiatwodzislawski.pl

Liczba stoisk jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń. Udział w Festiwalu jest nieodpłatny!

Szczegółowych informacji udziela: Referat Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Barbara Jasińska-Musik, Jagoda Glassmann-Kędziora tel. 32 4120943, 32 4120945.

Do pobrania:

1. Formularz zgłoszeniowy (plik.docx 27KB)