POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 
Strona startowa Aktualności i wydarzenia

Zgłoś swoją organizację na festiwal!

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu wodzisławskiego do wzięcia udziału w tegorocznym „Festiwalu organizacji pozarządowych”, który zaplanowano na 30 sierpnia (niedziela). Impreza odbędzie się na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” w Wodzisławiu Śl.

Podobnie jak w poprzednich latach, celem przedsięwzięcia będzie prezentacja potencjału lokalnych organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej, promowanie ich różnorodności oraz integracja środowiska trzeciego sektora.

Festiwal, który odbędzie się 30 sierpnia 2020 r. w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” w Wodzisławiu Śl. w godzinach 14:00-18:00 będzie połączony z zakończeniem Powiatowego Rajdu Rowerowego.

Organizacjom zainteresowanym czynnym udziałem w Festiwalu zostaną udostępnione stanowiska wystawiennicze, na których będzie można zaprezentować swoje prace, wyroby, ulotki, plakaty i inne materiały promocyjne.

Zachęcamy również do zaprezentowania się w ramach pokazów umiejętności, występów artystycznych, warsztatów, kącików tematycznych.

Zgłoszenia można dokonać do 30 marca 2020 r. poprzez wypełnienie formularza i przesłanie go pocztą na adres Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, ul. Pszowska 92a, 44-300 Wodzisław lub poprzez e-mail: barbara.musik@powiatwodzislawski.pl

Liczba stoisk jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń. Udział w Festiwalu jest nieodpłatny!

Szczegółowych informacji udzielają:

POBIERZ: Formularz zgłoszeniowy