Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przypominamy: w środę międzynarodowe śniadanie biznesowe - Powiat Wodzisławski

Przypominamy: w środę międzynarodowe śniadanie biznesowe

Śląskie Porozumienie Gospodarcze Śląsk Online wspólnie z partnerami: Izbą Gospodarczą w Wodzisławiu Śl. i Okresni Hospodarskou Komorou w Karwinie zapraszają 6 października na międzynarodowe śniadanie biznesowe poświęcone szansom na wykorzystanie możliwości biznesowych po obu stronach Olzy i Odry.

Grafika promująca śniadanie biznesowe 6 października. Opis alternatywny w treści posta

Spotkanie odbędzie się 6 października  2021 r. o godz. 7.30 w Restauracji „Pod Zielonym Dębem” („Pod Zeleným dubem”) na rynku w Starym Boguminie. Zapisy na stronie biznesowaodnowa.pl/sniadanie lub za pomocą maila biuro@slask.online Koszt udziału 30 zł od osoby. Liczba miejsc jest ograniczona!

W programie spotkania m.in. zapoznanie się z możliwościami biznesowymi na granicy polsko-czeskiej wzdłuż Odry, zwłaszcza w kontekście planów budowy portu wodnego w przygranicznych gminach i rozwoju centrum logistyki oraz wynikających z tego szansach dla gastronomii, hotelarstwa i turystyki. Podsumowane zostaną również 2 lata polsko-czeskiego memorandum o współpracy samorządów terytorialnych i gospodarczych w Subregionie Zachodnim oraz północnej części Kraju Morawsko-śląskiego.

Program spotkania:

• 7:30-8:00 Rejestracja gości, rozpoczęcie śniadania
  • 8:00-8:10 Powitanie gości
  • 8:10-8:20 Szanse nad Odrą  – Josef Tobola
  • 8:20-8:30 Pytania do prelegenta – prowadzący  Ireneusz Burek
  • 8:30-8:40 Możliwości współpracy transgranicznej – Wiesław Firla
  • 8:40-8:50 Wręczenie aktów przystąpienia do  polsko czeskiego memorandum – Ivo Barteček i Krzysztof Dybiec
  • 8:50-9:20 30 sekund dla każdego gościa – działalność firmy  i czego najbardziej potrzebuje
  • 9:20-10:20 Networking w praktyce – czas, kiedy się poznajemy i wymieniamy  wizytówkami