Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zdrowych i pogodnych świąt wielkanocnych! - Powiat Wodzisławski

Zdrowych i pogodnych świąt wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych, pełnych rodzinnego szczęścia i radości świąt Wielkanocnych wszystkim Mieszkańcom powiatu wodzisławskiego i ich Gościom składa starosta Leszek Bizoń wraz z Zarządem i Radą Powiatu Wodzisławskiego.

grafika okolicznościowa z okazji Wielkanocy, grafika ilustrująca wielkanocnego zajączka pośród kolorowych pisanek i elementów wiosennych, razem tworzących kształt jajka

Niech te święta – pełne pokoju, wiosennego ciepła i nadziei – okażą się dla Państwa czasem odpoczynku od codziennych trosk oraz okazją do przeżywania bliskości najważniejszych w Państwa życiu osób.

Wesołego Alleluja!

Slider wielkanocny