Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski W piątek po raz czwarty zaśpiewają karaoke - Powiat Wodzisławski

W piątek po raz czwarty zaśpiewają karaoke

31 stycznia w Wodzisławskim Centrum Kultury (w godz 9.30-12.30) odbędzie się Festiwal Piosenki Karaoke Osób Niepełnosprawnych ŚpiewaMy. Tegoroczna edycja impreza będzie już czwartą. Jej organizatorem jest Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl., a pomysłodawczynią - pedagog ZPSWR Aleksandra Hawrył. Patronatem imprezę objął Starosta Wodzisławski Leszek Bizoń.

Wsparcia festiwalowi udzielili znani artyści, którzy zasiądą też w festiwalowym jury: Kamil Machulec z zespołu Tabu, Tomasz Ciba – właściciel agencji artystycznej, prezenter, radiowiec i twórca programów estradowych, występujący  jako TOMEK CORAL, a także Grzegorz Czech – właściciel, realizator i producent GOrecords.

Na scenie będzie się działo! Festiwal zdominują rytmy lat 80. i 90. Usłyszymy lubiane utwory zespołów: Perfekt, Budka Suflera, Papa Dance czy Urszuli. A to wszystko w wykonaniu 15 uczestników podopiecznych placówek i ośrodków kształcenia specjalnego m. in. z Rybnika, Jastrzębia-Zdroju, Wodzisławia Śl., Czerwionki-Leszczyn, Żor oraz Gorzyc. Dodatkowo imprezę uświetnią występy zespołu Jambo Afrika. Takiego wydarzenia nie można przeoczyć. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj! Wstęp wolny!

Zapraszamy na fanpage Festiwalu https://www.facebook.com/Festiwal-Piosenki-Karaoke-Os%C3%B3b-Niepe%C5%82nosprawnych-180917662838158/?modal=admin_todo_tour

A tak prezentowały się wcześniejsze edycje imprezy: