Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zarząd Powiatu Wodzisławskiego przyznał dotacje - Powiat Wodzisławski

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego przyznał dotacje

Informujemy, że Zarząd Powiatu Wodzisławskiego na dzisiejszym posiedzeniu przyznał dotacje w otwartym konkursie ofert, którego celem było wyłonienie i dofinansowanie projektów na realizację w 2011 r. zadań publicznych Powiatu Wodzisławskiego w zakresie kultury, kultury fizycznej i pobudzania rozwoju lokalnego.

W zakresie kultury złożono 5 ofert. Zgodnie z decyzją Zarządu Powiatu Wodzisławskiego dwie z nich otrzymały dofinansowanie:

1. Grupa Artystyczna „Konar” z siedzibą w Rydułtowach
Tytuł zadania: „ Powiat Wodzisławski oczami artystów”
Przyznana kwota dotacji: 5 000,00 zł.

2. Stowarzyszenie „Grupa Inicjatyw Twórczych” z siedzibą w Rydułtowach
Tytuł zadania:„Organizacja Konwentu z grą terenową Fort Larp 2011”
Przyznana kwota dotacji: 5 450,00 zł.

W zakresie kultury fizycznej złożono 11 ofert. Zgodnie z decyzją Zarządu Powiatu Wodzisławskiego cztery z nich otrzymały dofinansowanie:

1. Klub Sportowy FORMA Wodzisław Śląski
Tytuł zadania: Festiwal Biegowy 2011 o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego
Przyznana kwota dotacji: 5 000,00 zł.

2. Młodzieżowy Klub Sportowy „ZORZA” Wodzisław Śląski
Tytuł zadania: Przygoda z siatkówką
Przyznana kwota dotacji: 5 000,00 zł

3. Fundacja na Dobro Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim