Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapytanie ofertowe: indywidualne usługi doradztwa biznesowego w zakresie prowadzenia księgowości w firmi - Powiat Wodzisławski

W związku z realizacją projektu pn.: „Moja firma – mój sukces” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Powiat Wodzisławski zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na indywidualne usługi doradztwa biznesowego w zakresie prowadzenia księgowości w firmie.

Termin składania ofert upływa 8 listopada 2018 r. o godz. 11:00.

Szczegóły poniżej:

1. Zapytanie ofertowe doradztwo biznesowe – POBIERZ (PDF 1 MB)
  2. Oferta DORADCA BIZNESOWY  – POBIERZ (.docx 89KB)
  3. Oświadczenie DORADCA BIZNESOWY  – POBIERZ (.docx 89KB)