Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH ORAZ GRUP NIEFORMALNYCH DZIAŁAJĄCYCH NA TERENIE POWIATU WODZISŁAWSKIEGO - Powiat Wodzisławski

Dnia 5 września o godz. 17.00 w Wiejskim Domu Kultury w Gorzycach (ul. Kopernika 8) oraz 8 września o godz. 16.00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim (ul. Pszowska 92 a) odbędą się warsztaty szkoleniowe na temat ogólnopolskiego programu DZIAŁAJ LOKALNIE.

Szkolenie obejmuje ogólną informację na temat programu DZIAŁAJ LOKALNIE, podsumowanie poprzednich edycji akcji grantowej w Subregionie zachodnim Województwa Śląskiego, warsztat szkoleniowy dotyczący wypełniania wniosku aplikacyjnego oraz warsztat dotyczący zarządzania i animacji na rzecz dobra wspólnego.

Szkolenie przeprowadzą pracownicy Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych z Rybnika.

WSTĘP WOLNY, UDZIAŁ W SZKOLENIU JEST BEZPŁATNY.