Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT DLA ZAMÓWIENIA O WARTOŚCI NIE PRZEKRACZAJĄCEJ WYRAŻONEJ W ZŁOTYCH RÓWNOWARTOŚCI KWOTY 14 000,00 EURO - Powiat Wodzisławski

Zapraszam do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia na prowadzenie zajęć pozalekcyjnych w Szkole Podstawowej Specjalnej wchodzącej w skład Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wodzisławiu Śl. przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo- Rewalidacyjnych w Wodzisławiu przy ul. Kopernika 71, wykonywanych w ramach projektu pn. „Indywidualnie, lecz dla dobra wspólnego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

1.    Rodzaj zamówienia: usługa
2.    Opis przedmiotu zamówienia: Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych typu:

* Zajęcia logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy – 8 grup.
* Specjalistyczne zajęcia terapeutyczne – zajęcia usprawniające manualnie – ceramika – 5 grup.
* Specjalistyczne zajęcia terapeutyczne – zajęcia alternatywnej komunikacji – 3 grupy.

W każdej grupie zajęcia w wymiarze 30 godzin lekcyjnych we wskazanym terminie.
3.  Sposób uzyskania informacji dotyczących przedmiotu zamówienia: Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia (w tym harmonogram i opis zajęć) można uzyskać osobiście w siedzibie zamawiającego – Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl., Wydział Oświaty , Referat Projektów Edukacyjnych lub telefonicznie pod numerem 032 453 99 67.
4.   Termin wykonania zamówienia: listopad 2011r. – czerwiec 2012r.
5.    Opis wymagań stawianych wykonawcy:
Wykonawcy realizując umowę w niniejszym zamówieniu zobowiązani są do:

1. prowadzenia zajęć przez co najmniej trzech nauczycieli mających wykształcenie wyższe pedagogiczne z zakresu pedagogiki specjalnej ze specjalnością oligofrenopedagogika lub wykształcenie wyższe o kierunku innym niż wskazane wyżej, przegotowanie pedagogiczne i studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny z zakresu pedagogiki specjalnej ze specjalnością oligofrenopedagogika oraz posiadają co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie pracy z dziećmi niepełnosprawnymi,
2. zapewnienia zastępstwa na zajęcia w razie nieprzewidzianej nieobecności jednego z nauczycieli,
3. dostosowania się do terminów zajęć zaproponowanych przez koordynatora projektu.

6.    Opis sposobu wyboru oferty najkorzystniejszej: Oferta z najniższą ceną złożona przez wykonawcę, spełniającego określone wymagania zostanie wybrana jako oferta najkorzystniejsza.
7.    Miejsce i termin składania ofert: Oferty należy składać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim, ul. Pszowska 92 a , 44-300 Wodzisław Śląski, w Wydziale Oświaty – Referat Projektów Edukacyjnych, II piętro pok. 206, osobiście, pocztą lub przesłać faksem na nr 032 453 99 60 w terminie do dnia 21.10.2011r. do godziny 13.00
Oferta powinna być sporządzona na „Formularzu oferty cenowej” – załącznik do niniejszego zaproszenia.
Ofertę należy złożyć na całość zamówienia tj. na wszystkie typy zajęć dla wszystkich grup zajęciowych. Wykonawcy mogą złożyć ofertę wspólnie. W takiej sytuacji należy dołączyć do oferty pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty.
Do oferty należy załączyć wypełniony plan prowadzenia zajęć pozalekcyjnych zgodnie z załącznikiem do formularza oferty cenowej.
8.   Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty: Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty zawierająca: nazwę (Firmę), siedzibę i adres wykonawcy, którego ofertę wybrano zostanie przekazana wykonawcy w możliwie najszybszym terminie.
9.   Informacja o terminie i miejscu podpisania umowy: zostanie przekazana telefonicznie wykonawcy, którego ofertę wybrano.

Załączniki:

* Formularz oferty cenowej
* Plan i harmonogram
* Opis zajęć
* Umowa
* Karta oceny postępów pracy ucznia
* Uszczegółowienie tematyki zajęć

„Indywidualnie, lecz dla dobra wspólnego”
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki
PO KL.09.01.02-24-117/11.