Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zaproszenie dla organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych działających na terenie powiatu wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

13 września o godz. 18.00 w Rydułtowskim Centrum Kultury odbędą się kolejne warsztaty szkoleniowe na temat ogólnopolskiego programu DZIAŁAJ LOKALNIE. Do tej pory spotkania odbyły się już w Wodzisławiu Śl. oraz Gorzycach.

Szkolenie obejmuje ogólną informację na temat programu DZIAŁAJ LOKALNIE, podsumowanie poprzednich edycji akcji grantowej w Subregionie zachodnim Województwa Śląskiego, warsztat szkoleniowy dotyczący wypełniania wniosku aplikacyjnego oraz warsztat dotyczący zarządzania i animacji na rzecz dobra wspólnego.

Szkolenie przeprowadzą pracownicy Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych z Rybnika.

WSTĘP WOLNY, UDZIAŁ W SZKOLENIU JEST BEZPŁATNY.