Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » Zapraszamy na „Wieści Powiatu” na antenie TVT

Zapraszamy na „Wieści Powiatu” na antenie TVT

Zapraszamy na najnowszy odcinek "Wieści Powiatu Wodzisławskiego" przygotowanych przez redakcję Telewizji Regionalnej TVT.

tvt-logotyp-podpis-podstawowa

Premiera dzisiaj o godz. 18:10. Pierwsza powtórka wieczorem o godz. 19:30 i 22:10. Kolejne jutro, tj. w piątek 27 maja o godz. 8:10 i 12:10.

W programie relacje m.in. z:

• gali 20-lecia Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości,
  • Festiwalu Karaoke Osób Niepełnosprawnych ŚpiewaMY,
  • wernisażu twórczości osób niepełnosprawnych „Wszystko, co kocham”,
  • Konwentu Starostów Województwa Śląskiego w Wodzisławiu Śl.,
  • gali Nagród i Wyróżnień Powiatu Wodzisławskiego w Dziedzinie Kultury i Sportu,
  • XVIII Powiatowej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych,
  • Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Pszów 2022.

Zapraszamy przed odbiorniki i przypominamy, że Telewizję Regionalną TVT można odbierać na kanale 47 lokalnego multipleksu MUX-L2 oraz w ofercie operatorów telewizji kablowej. Szczegółową informację na ten temat można uzyskać na stronie TVT (PRZEJDŹ).

Stację można oglądać również w sieci Internet na stronie: http://telewizjatvt.pl/na-zywo/ lub w aplikacji dostępnej w serwisie Google Play.