Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na wernisaż prac uczestników "Perły" - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na wernisaż prac uczestników „Perły”

Wspólnie z Powiatowym Ośrodkiem Wsparcia "Perła" zapraszamy 27 września o godz. 12.00 do filii nr 13 Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim na os. XXX-lecia 63, gdzie odbędzie się wernisaż prac uczestników "Perły" pt. "Bliżej natury-tkanie, malowanie, odbijanie...".

ślubowanie pierwszoklasistów w ZPSWR

Każda z prac jest odzwierciedleniem zarówno emocji jak i talentów autorów. Prace powstawały w ramach terapii zajęciowej jako nieodłączny element wsparcia realizowanego w ośrodku, której celem jest podzielenie się wrażliwością oraz pięknem, które dostrzegają. Wystawę uprzyjemnią występy muzyczne uczestników „Perły” i nie tylko. Osoby, które wezmą udział w wernisażu mogą liczyć m.in. na słodki upominek wykonany w pracowni gastronomicznej ośrodka.

Prace wystawione będą w bibliotece do końca listopada. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!