Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na turniej siatkówki "Eurovolley" - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na turniej siatkówki "Eurovolley"

Dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim Młodzieżowy Klub Sportowy "Zorza" Wodzisław Śląski w sobotę 7 maja 2011 r. zaprasza na turniej siatkówki "Eurovolley", który odbędzie się w ramach realizacji zadania publicznego Powiatu Wodzisławskiego pod nazwą "Przygoda z siatkówką".

W turnieju, który odbędzie się w hali SP Nr 8 w Wodzisławiu Śl. przy ul.
Jastrzębskiej 136, wystąpią drużyny MKS „Zorza” Wodzisław Śl., MOSIR
„Polonia” Łaziska Górne, UKS „Dwójka” Świerklany oraz HAPPY SPORT Opava.

Dla przybyłych na turniej widzów organizatorzy zapewniają moc atrakcji w postaci konkursów . Nie zabraknie także prawdziwej żołnierskiej grochówki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców wraz z rodzinami na tę sportową majówkę. Rozpoczęcie turnieju zaplanowano na godz. 10.00.

Szczegółowych informacji udziela pan Dariusz Firut z MKS Zorza Wodzisław Śl.
pod nr tel. 507-174-127.