Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim już po raz trzeci organizuje Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty, w którym zmierzą się przedstawiciele różnych grup zawodowych. W latach ubiegłych na zielonej murawie pojawiły się reprezentacje m.in.: księży, straży pożarnej, policji, radnych, lekarzy, dziennikarzy, nauczycieli, prawników, przedsiębiorców.

Tegoroczna edycja  odbędzie się 4 czerwca (sobota) na boisku Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92. Zgłoszenia reprezentacji do Turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną na adres e-mail: sport@powiatwodzislawski.pl lub faksem pod numerem telefonu (32) 453 – 99 – 69 w terminie do dnia 26 maja 2011 r.

Wszelkie szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie – pobierz.