Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Szkolenie dla NGO już 29 maja - Powiat Wodzisławski

Szkolenie dla NGO już 29 maja

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie z nowych wzorów ofert oraz sprawozdań dotyczących realizacji zadań publicznych.

szkolenie

Podczas szkolenia omówione zostaną wzory ofert oraz sprawozdań, które obowiązują od 1 marca 2019 r. w związku z wejściem w życie nowego rozporządzania. Przedstawione zostaną również zasady tworzenia projektów oraz zasady ich realizacji.

Szkolenie poprowadzi ekspert z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS z Rybnika. Udział w szkoleniu można zgłaszać w terminie do 27 maja na adres e-mail: barbara.musik@powiatwodzislawski.pl

Szkolenie odbędzie się: 29 maja 2019 – godzina 16:00.

UWAGA:  Ze względu na duże zainteresowanie zmieniono miejsce szkolenia z Powiatowego Ośrodka Młodzieżowego na Powiatowe Centrum Konferencyjne przy ul. Pszowskiej 92 a w Wodzisławiu Śl. (obok Wydziału Komunikacji i Transportu)