Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na spotkanie z Elżbietą Dzikowską - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na spotkanie z Elżbietą Dzikowską

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śl. zaprasza mieszkańców powiatu na spotkanie autorskie z pisarką i podróżniczką Elżbietą Dzikowską, które odbędzie się w dniu 15 października br.

Elżbieta Dzikowska – historyk sztuki, sinolog, podróżniczka, reżyserka i operatorka filmów dokumentalnych, autorka wielu książek, programów telewizyjnych, audycji radiowych, artykułów publicystycznych oraz wystaw sztuki współczesnej.

Znana z legendarnego programu „Pieprz i wanilia”, który prowadziła z Tonym Halikiem, Elżbieta Dzikowska zaprezentuje swoją książkę „Groch i kapusta”, która jest owocem podróży pisarki po Polsce, a także podzieli się swoimi wrażeniami z wyprawy do Mongolii.

Rozpoczęcie spotkania o godz. 12.00

Wstęp wolny!