Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na otwarty turniej szachowy! - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na otwarty turniej szachowy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Szachowym. „Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach” odbędą się 5 marca br. w sali Powiatowego Centrum Konferencyjnego przy ul. Pszowskiej 92a.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są drogą elektroniczną na adres e-mail: sport@powiatwodzislawski.pl lub pod numerem telefonu (032) 412-09-62 do dnia 2 marca 2011r.   Przy zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia oraz numer kontaktowy zawodnika. Szczegółowe informacje dotyczące turnieju znajdują się tutaj.