Zapraszamy na koncert z okazji stulecia wybuchu III Powstania Śląskiego

3 maja o godz. 17:12 w sieci Internet odbędzie się wyjątkowe wydarzenie kulturalne. Harcerze z Czyżowic wraz z zaprzyjaźnionymi artystami zapraszają na koncert "Wiosennego Czarowania", którego celem jest uczczenie setnej rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego.

koncert, audytorium, na zdjęciu uczestnicy imprezy muzycznej zdjęcie poglądowe

Transmisja będzie prowadzona równolegle na następujących stronach internetowych:

Transmisja koncertu (3 maja) o godz. 17:00, rozpoczęcie koncertu o godz. 17:12.

Więcej na temat wydarzenia można przeczytać na stronie internetowej: https://fb.me/e/1R1mv40cZ

Organizatorem wydarzenia jest 16 drużyna Harcerska im. Żwirki i Wigury we współpracy z Gminnym Centrum Kultury w Gorzycach. Patronatem honorowym wydarzenie objął m.in. starosta Leszek Bizoń oraz wójt Gorzyc Daniel Jakubczyk.

Serdecznie zapraszamy!

plakat promujący koncert z okazji setnej rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego