Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na ferie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie i Oazą Aktywności - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na ferie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie i Oazą Aktywności

Przed nami drugi tydzień ferii zimowych. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śl. zaprasza dzieci w wieku 7-13 lat, spędzające ten okres w domu, na zajęcia do Oazy Aktywności.

dłoń trzymająca w ręce kredkę i wykonująca rysunek
Centrum oferuje zajęcia kreatywne i rekreację ruchowo. Będzie też coś dla miłośników pracy z ceramiką. Dobra zabawa gwarantowana!
Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Z tego powodu PCPR prosi o rezerwację telefoniczną pod numerem 32 455 14 30 wew. 36 lub 43 do 20 stycznia.Plakat promujący zajęcia kreatywne podczas II tygodnia ferii zimowych w PCPR w Wodzisławiu Śl.