Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na dzień otwarty wodzisławskiej porodówki - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na dzień otwarty wodzisławskiej porodówki

Dyrekcja oraz lekarz kierujący Oddziałem Ginekologiczno - Położniczym Szpitala w Wodzisławiu Śląskim zapraszają 17 czerwca (niedziela) w godzinach od 11:00 do 15:00 na Drzwi Otwarte Wodzisławskiej Porodówki.

Podczas „Drzwi Otwartych” przyszłe mamy będą mogły zobaczyć salę porodową, zapoznać się z ofertą funkcjonującej w szpitalu Szkoły Rodzenia „Aktywne Rodzicielstwo”, zwiedzić jej pomieszczenia, a także uzyskać informacje  dotyczące porodu oraz połogu.

W trakcie trwania wydarzenia możliwe będzie też zapoznanie się wiadomościami na temat banku komórek macierzystych, zgłębienie metod wiązania chust do noszenia dzieci i niemowląt oraz uzyskanie od doradcy laktacyjnego porad w zakresie naturalnego karmienia piersią.

Ponadto pracownicy sklepu „Markusia” w Wodzisławiu Śląskim zaprezentują sposoby bezpiecznego przewożenia dzieci w foteliku samochodowym. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej szpitala http://zoz.wodzislaw.pl/ oraz plakatach.