Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na dzień otwarty w ZPSWR! - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na dzień otwarty w ZPSWR!

Dzisiaj, w czwartek 5 kwietnia, w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim organizowany jest dzień otwarty.

Szkoła zaprasza rodziców dzieci przedszkolnych, dzieci objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju, uczniów klas gimnazjalnych oraz wszystkie chętne osoby zainteresowane ofertą edukacyjno-terapeutyczną.

Przypominamy, że w skład Zespołu wchodzą następujące placówki oraz formy kształcenia:

• szkoła podstawowa
  • wczesne wspomaganie rozwoju dziecka
  • szkoła przysposabiająca do pracy
  • ośrodek rewalidacyjno-wychowawczy
  • branżowa szkoła I stopnia dla młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim

Wszystkie one kierują swoją ofertę edukacyjną do dzieci i młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Dzień otwarty rozpocznie się o godz. 8:30. Ze względów organizacyjnych szkoła prosi o telefoniczne potwierdzenie udziału pod nr telefonu 32 455 23 00.