Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na bezpłatne wykłady prawne - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na bezpłatne wykłady prawne

Stowarzyszenie na rzecz Poradnictwa Obywatelskiego „DOGMA” z Katowic w ramach realizacji zadań publicznych Powiatu Wodzisławskiego w zakresie bezpłatnego poradnictwa prawnego i obywatelskiego zaprasza do Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie, gdzie odbędą się wykłady prawne z zakresu prawa rodzinnego oraz ochrony praw konsumentów.

bezpłatne wykłady prawne

Wykład poświęcone prawu rodzinnemu (małżeństwo, rozwód, separacja, mediacja w sprawach rodzinnych), będzie mieć miejsce 24 września (wtorek) godz.16:00 – 17:30. Prelegentem będzie Anna Jefimow-Czerwonka, mediator wpisana na listę stałych mediatorów, prowadzoną przez prezesa Sądu Okręgowego w Gliwicach,

Spotkanie pod tytułem „Bądź świadomym konsumentem” odbędzie się z kolei 15 października (wtorek) o godz. 16:00 – 17:30. Ten wykład wygłosi mec. Konrad Dziuba, prawnik i doradca obywatelski.

Wstęp na obydwa spotkania jest wolny. Nie ma konieczności rejestracji na spotkania. Serdecznie zapraszamy!