Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » Zapraszamy dzisiaj na nasz cykliczny program „Wieści Powiatu Wodzisławskiego”

Zapraszamy dzisiaj na nasz cykliczny program „Wieści Powiatu Wodzisławskiego”

Zapraszamy na kolejny odcinek "Wieści Powiatu Wodzisławskiego" przygotowany przez redakcję Telewizji Regionalnej TVT.

tvt-logotyp-podpis-podstawowa
Premiera dzisiaj, tj. czwartek, 26 listopada, o godz. 18:10. Pierwsza powtórka wieczorem o godz. 19:30 i 22:10. Kolejne jutro, tj. w piątek 27 listopada, o godz. 8:10 i 12:10.Zapraszamy przed odbiorniki i przypominamy, że Telewizję Regionalną TVT można odbierać na kanale 47 lokalnego multipleksu MUX-L2 oraz w ofercie operatorów telewizji kablowej. Szczegółową informację na ten temat można uzyskać na stronie TVT (PRZEJDŹ).

Stację można oglądać również w sieci Internet na stronie: http://telewizjatvt.pl/na-zywo/ lub w aplikacji dostępnej w serwisie Google Play.