Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy dzieci i seniorów na zajęcia do "Oazy Aktywności" - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy dzieci i seniorów na zajęcia do „Oazy Aktywności”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śl. zaprasza do "Oazy Aktywności" na bezpłatne zajęcia kreatywne dla dzieci oraz zajęcia usprawniające i aktywizujące dla seniorów.

zabawa, dzieci, dorośli

Na zajęcia kreatywne dla dzieci zapraszamy we wtorki w godzinach od 12:00 do 14:00 oraz w czwartki od 14:00 do 16:00.

Z kolei seniorów zapraszamy na zajęcia:

• usprawniające w środy i piątki w godzinach od 16:00 do 18:00
  • aktywizujące w czwartki w godzinach od 12:00 d0 14:0.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w budynku Oazy przy ul. Wałowej 30 w Wodzisławiu Śl. w sali warsztatowo-szkoleniowej na I piętrze lub sali rehabilitacyjno-rekreacyjnej na parterze. Zajęcia są bezpłatne i nie wymagają zapisów.

Serdecznie zapraszamy.

plakat zajęcia dla dzieci i seniorów