Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy do udziału w Wakacyjnym Turnieju Siatkówki - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy do udziału w Wakacyjnym Turnieju Siatkówki

21 sierpnia 2010 r. w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Wakacyjny Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 16 sierpnia 2010 r.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie r. pod nr tel 32 412 09 62, drogą elektroniczną na adres sport@powiatwodzislawski.pl lub osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl., przy ul. Pszowskiej 92, w Biurze Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki (III piętro, pok. 306).
UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje podane są w regulaminie dostępnym poniżej:

Regulamin Turnieju – pobierz