POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 
Strona startowa Aktualności i wydarzenia

Ostatnia szansa na zgłoszenie udziału w powiatowym rajdzie rowerowym!

Jeszcze tylko do piątku (23 sierpnia) można zapisywać się do udziału w tegorocznej edycji Powiatowego Rajdu Rowerowego, który odbędzie się w ostatnią niedzielę wakacji - 1 września.

Rajd będzie doskonałą okazją dla miłośników turystyki rowerowej z terenu powiatu wodzisławskiego i okolic do pokonania trasy liczącej 33 kilometry. Impreza rozpocznie się w Wodzisławiu Śląskim. Rowerzyści wyjadą sprzed siedziby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godzinie 11, przy czym rejestracja uczestników odbywać się będzie w godzinach 8:00 – 10:30. Trasa prowadzić będzie przez Wodzisław Śląski (MOSIR Wodzisław Śląski, Stare Miasto, Trzy Wzgórza, Jedłownik, Kokoszyce) – Pszów (Os. Biernackiego, Lodowisko) – Rydułtowy (Bunczowiec, Cegielnia, Radoszowy, Centrum, Zawalisko) do mety na ROSIR Rydułtowy. Jednak to nie będzie oznaczać zakończenia całej imprezy, ponieważ uczestnicy rajdu będą mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych oraz w obchodach Dni Rydułtów.

Zgłoszenia uczestnictwa w rajdzie należy dokonywać:
a) telefonicznie pod numerami tel. 32 412-09-61 oraz 32 453-99-79 w godzinach pracy urzędu,
b) osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim, przy ul. Pszowskiej 92a w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu/III piętro pok. 313 w godzinach pracy urzędu,

w terminie do 23 sierpnia 2019 r.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Serdecznie zachęcamy do udziału!

REGULAMIN RAJDU (POBIERZ)

OŚWIADCZENIE