Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy do udziału w powiatowych eliminacjach 56. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - Powiat Wodzisławski

W Konkursie mogą wziąć udział osoby uczęszczające do szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Eliminacje odbywają się w czterech kategoriach: turniej recytatorski, turniej poezji śpiewanej, monodram (turniej teatrów jednego aktora) „Wywiedzione ze słowa” Powiatowe eliminacje Konkursu odbędą się w dniu 16 marca 2011 r. od godz. 9.00 w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śl. przy ul. Wojska Polskiego 16.

Termin składania zgłoszeń upływa w dniu 9 marca 2011 r. o godz. 15.30. Karty uczestnika należy składać w kancelariach Starostwa Powiatowego
w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a i ul. Bogumińskiej 2, lub przesłać pocztą ( o przyjęciu zgłoszenia decyduje data stempla pocztowego).
Zachęcamy do udziału w Konkursie, dla laureatów powiatowych eliminacji czekają nagrody rzeczowe.
Dodatkowe informacje o zasadach Konkursu można znaleźć w Regulaminie –

Karta uczestnika w turnieju POEZJI ŚPIEWANEJ