Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy do Pszowa na Festiwal Tańca - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy do Pszowa na Festiwal Tańca

W sobotę 14 maja na deskach Młodzieżowego Ośrodka Kultury w Pszowie odbędzie się trzynasta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca PSZÓW 2022. Imprezę honorowym patronatem objął starosta Leszek Bizoń oraz burmistrz Pszowa Czesław Krzystała.

Konkurs odbywać będzie się na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie. Umiejętności tancerzy będzie oceniało jury w składzie: Katarzyna Nowak, Paweł Porwoł oraz Anna Hampel. Podczas konkurs zaprezentuje się 97 grup tanecznych, w różnych kategoriach wiekowych i stylach m.in. street dance, show dance, art dance, zespoły osób niepełnosprawnych, 30+ oraz inne formy tańca. Serdecznie zapraszamy.

Wstęp dla publiczności jest darmowy. Rozpoczęcie o godzinie 9:00. Imprezie towarzyszyć będą foodtracki oraz atrakcje dla dzieci.

Plakat ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Pszów 2022