Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zachęcamy do skorzystania z oferty Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy - Powiat Wodzisławski

Zachęcamy do skorzystania z oferty Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy

Powiatowy Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim zaprasza wszystkich chętnych do udziału w grupie wsparcia dla kobiet oraz grupie rozwoju osobistego, a także w programie korekcyjno-edukacyjnym.

Oddziaływania edukacyjne przeznaczone są dla osób chcących lepiej sobie radzić z kontrolą złości, przeżywających trudne emocje lub chcących wzmocnić komunikację – bez względu na płeć.

Z kolei zajęcia grupy wsparcia adresowane są do kobiet. Spotkania grupy odbywają się będą w każdy pierwszy czwartek miesiąca, w godzinach od  15-16.30.

Panie mogą też uczestniczyć w zajęciach Grupy Rozwoju Osobistego, która nastawiona jest przede wszystkim na samodoskonalenie uczestniczek.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem zachęcamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego z Powiatowym Specjalistycznym Ośrodkiem Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, 44-300 Wodzisław Śląskim,  ul. Wałowa 30, tel. 32 455 60 32.