Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zabawy wokół kina w WCK - Powiat Wodzisławski

Zabawy wokół kina w WCK

11 grudnia w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędą się warsztaty plastyczne dla dzieci, zorganizowane w ramach cyklu „Zabawy wokół kina”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00, tuż przed projekcją filmu „Świąteczna niespodzianka”, którą zaplanowano na godz. 15.00 w Kinie Pegaz.

zabawy wokół kina plakat

W zajęciach, podczas których uczestnicy wykonają świąteczną dekorację, mogą wziąć udział dzieci od szóstego roku życia. Cykl „Zabawy wokół kina” to propozycja zachęcająca dzieci i młodzież do twórczego spędzania wolnego czasu z ulubionymi bohaterami z dużego ekranu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są do 8 grudnia pod adresem piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej (tel. 32 455 48 55).