Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Za nami VIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach - Powiat Wodzisławski

Za nami VIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach

W sobotę 8 grudnia szachowe zmagania ponad 50 zawodników w różnych grupach wiekowych odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim.

VIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach

Sędzią głównym Mistrzostw był podobnie jak w latach poprzednich Jacek Stebel. Zawodników przywitał też dyrektor ZSP w Wodzisławiu Śląskim Wojciech Komorek.

Sportowe zmagania trwały ponad 6 godzin. Przy szachownicach zasiadło aż 54 zawodników.

Zwycięstwa gratulował, puchary i dyplomy oraz nagrody wręczał Jan Zemło Członek Zarządu Powiatu Wodzisławskiego.

A oto lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Rocznik 2000 i starsi

1. Rafał Tymrakiewicz

2. Maciej Kołoczek

3. Kacper Bilczewski

Rocznik 2001-2004

1. Mikołaj Polczyk

2. Adam Radecki

3. Tomasz Gałuszka

Rocznik 2005-2008

1. Krzysztof Ciepły

2. Hanna Bugaj

3. Paweł Kotula

Rocznik 2009 i młodsi

1. Alicja Wojs

2. Marek Karwot

3. Nikodem Rózga

Najlepszy zawodnik Turnieju: Rafał Tymrakiewicz

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!